Gépészeti reszortos

  • Hirdető cég: GYSEV Zrt.
  • Terület: Győr-Moson-Sopron
  • Város: Sopron
  • Elvárt végzettség: Felsőfokú szakirányú (pl. gépészmérnök, járműmérnök) végzettség
  • Elvárt nyelvismeret: Német vagy angol nyelvtudás

  • Feladatok röviden:

    • Felügyeli a rábízott vontatójárművek műszaki állapotát,
    • Elvégzi és dokumentálja a felügyeletére bízott vontatójárművek közlekedésbiztonsági ellenőrzéseit, méréseit,
    • Együttműködik a felügyeletére bízott járműsorozatok javítási technológiájának kidolgozásában, javítások ellenőrzésében,
    • Feladata javítási árajánlatok műszaki tartalmának meghatározása, árajánlatkérés,
    • Felelős a vontatójárművek műhelyi vagy külső fél által történő javításra átadásának/átvételének lebonyolításáért.

  • Elvárások röviden:

    • Felsőfokú vontatási vizsga
    • Mozdonyvezetői vizsga
    • B típusú jogosítvány

  • Jelentkezés:

    Előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett vagy vasúti szakmai tapasztalat
    • Erős problémamegoldó képesség
    • Jó tervező, szervező képesség
    • Csapatjátékos szemléletmód