Gyártósori dolgozó

  • Hirdető cég: Sága Foods Zrt.
  • Terület: Vas
  • Város: Sárvár
  • Elvárt végzettség: általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: -
  • Foglalkoztatás jellege: betanított fizikai munka
  • Szükséges tapasztalat: -

  • Feladatok röviden:

    Húsipari vállalat termelő üzemeiben a termelési folyamatok kiszolgálása.

  • Elvárások röviden:

    - Általános iskolai végzettség
    - Pontos, precíz munkavégzés
    - Rugalmasság, megbízhatóság

  • Jelentkezés:

    Várjuk jelentkezésed az alábbi elérhetőségek egyikén!

     95/336-174; 95/336-145;

    hr@saga-foods.hu

  • Részletes leírás:

    Osztozz a Sága sikereiben!

     Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik legjobb húsipari cégénél, akkor a sárvári Sága Foodsnál a helyed!

     Jelentkezésedet GYÁRTÓSORI DOLGOZÓ munkakörbe várjuk!

    (1 ill. 2 műszakba vagy állandó éjszakára)

     Feladatok:

    • termelési folyamatok kiszolgálása az üzemekben

    Elvárások:

    • Általános iskolai végzettség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Rugalmasság, megbízhatóság

    Amit kínálunk:

    • 44% műszakpótlék, 39% állandó éjszakai pótlék
    • Szolgálati pótlék 1 év után, Műveleti pótlék
    • Negyedéves vállalati bónusz bérként, negyedéves gyári bónusz Szép kártyán
    • Étkezési hozzájárulás ð nettó 8000 Ft/hó készpénz
    • 100 %-os útiköltség térítés

    Cégünk a versenyképes bér mellett számos plusz juttatást, jóléti csomagot ad dolgozóinak, akiknek a családjára és az egészségére is figyel.