Hentes munkatárs

  • Hirdető cég: Metro Kereskedelmi Kft.
  • Terület: Vas
  • Város: Szombathely
  • Elvárt végzettség: • Kereskedő, Eladó, Élelmiszer és vegyi áru eladó, bolti hentes, Baromfifeldolgozó, Húsipari
  • Elvárt nyelvismeret: nincs
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes idős

  • Feladatok röviden:

    - a kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokban
    - a vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss hústerméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja (igény esetén darálja), méri és árazza
    - kihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentálja

  • Elvárások röviden:

    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • Pontos és precíz munkavégzés, kiegyensúlyozott teljesítmény nyújtása

  • Jelentkezési határidő: 2019.09.30.
  • Jelentkezés:

    Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
    • Készpénzben is kivehető cafeteria
    • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
    • Kereskedelem specifikus képzési lehetőségek
    • Segítség a betanulásban
    • Stabil hátterű vállalat
    • Összetartó, képzett csapat