Karbantartó

  • Hirdető cég: Sága Foods Zrt.
  • Terület: Vas
  • Város: Sárvár
  • Elvárt végzettség: Középfokú szakirányú végzettség (elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos…)
  • Elvárt nyelvismeret: -
  • Foglalkoztatás jellege: fizikai szakmunka
  • Szükséges tapasztalat: -

  • Feladatok röviden:

    - Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása.
    - Termelő berendezések javítása, időszakos ellenőrzése, karbantartása
    - Javításokhoz, felújításokhoz szükséges alkatrészigények felmérése
    - Üzemi alkatrész raktár készletszintek optimális szinten tartása
    - Karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

  • Elvárások röviden:

    - Szakirányú középfokú végzettség
    - Előnyt jelent: hasonló munkakörben vagy húsiparban szerzett tapasztalat
    - Előnyt jelent: alapfokú számítástechnikai ismeretek
    - Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság

  • Jelentkezés:

    Várjuk jelentkezésed az alábbi elérhetőségek egyikén!

     95/336-174; 95/336-145;

    hr@saga-foods.hu

  • Részletes leírás:

    Osztozz a Sága sikereiben!

    Ha biztos munkahelyre vágysz Magyarország egyik legjobb húsipari cégénél, akkor a sárvári Sága Foodsnál a helyed!

     Jelentkezésedet KARBANTARTÓ munkakörbe várjuk!

    (8 órás munkarend, 1 ill. 2 műszakba)

    Feladatok:

    • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása.
    • Termelő berendezések javítása, időszakos ellenőrzése, karbantartása
    • Javításokhoz, felújításokhoz szükséges alkatrészigények felmérése
    • Üzemi alkatrész raktár készletszintek optimális szinten tartása
    • Karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

    Elvárások:

    • Szakirányú középfokú végzettség (elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos…)
    • Előnyt jelent: hasonló munkakörben vagy húsiparban szerzett tapasztalat
    • Előnyt jelent: alapfokú számítástechnikai ismeretek
    • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság

    Amit kínálunk:

    • 44% műszakpótlék
    • Negyedéves vállalati bónusz bérként, negyedéves gyári bónusz Szép kártyán
    • Étkezési hozzájárulás -> nettó 8000 Ft/hó készpénz
    • 100 %-os útiköltség térítés

    Cégünk a versenyképes bér mellett számos plusz juttatást, jóléti csomagot ad dolgozóinak, akiknek a családjára és az egészségére is figyel.