Közbeszerzési kiemelt szakértő

  • Hirdető cég: GYSEV Zrt.
  • Terület: Győr-Moson-Sopron
  • Város: Sopron
  • Elvárt végzettség: Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szükséges tapasztalat: Legalább 3 év közbeszerzési szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon, melyben legalább 6 db uniós értékhatárt elérő (Kbt. 2015. évi CXLIII. törvény a közbeszerzésekről előírásai alapján került lefolytatásra és ebből legalább 3 db az EKR rendszerben) eredményes eljárás teljes körű lebonyolítása

  • Feladatok röviden:

    • A GYSEV Zrt. közbeszerzési eljárásainak teljes körű lefolytatása (ajánlati/részvételi felhívás készítése, elektronikus közbeszerzési (EKR) rendszer használata, dokumentumok/ kiegészítő iratok előkészítése és összeállítása, közbeszerzési eljárás teljes folyamata során az operatív feladatok elvégzése, eljárási cselekmények bonyolítása, adminisztrálása, külső szakértőkkel való kapcsolattartás, együttműködés, adatbázisok és kapcsolódó iratok naprakész karbantartása).
    • Közbeszerzési folyamatok koordinálása.
    • Közbeszerzési dokumentumok megújítása, törvényi megfelelőségének biztosítása.
    • Adatszolgáltatás nyújtása, elemzések, statisztikák készítése.
    • Közbeszerzési terv és éves statisztikai összegezés készítésében való részvétel.

  • Elvárások röviden:

    • Közbeszerzési referens OKJ-s végzettség
    • A feladat ellátásával kapcsolatos törvények, végrehajtási rendeletek, szabályozások ismerete, alkalmazása
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Jelentkezés:

    Előnyt jelent:

    • Szerepel a felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadók névjegyzékében
    • Szakirányú továbbképzési szakon szerzett oklevél (közbeszerzési menedzser)
    • MSC (mester diploma), vagy osztatlan egyetemi végzettség,
    • Vasútszakmai ismeretek,
    • A beszerzési tárgyak és eljárásfajták tekintetében széles körű EKR közbeszerzési gyakorlat,
    • 3 évnél hosszabb szakmai gyakorlat,
    • Hatnál több a Kbt. 2015. évi CXLlII. törvény a közbeszerzésekről előírásai alapján lefolytatott uniós értékhatárt elérő eredményes eljárás teljes körű lefolytatása